Vi erbjuder möte utan förpliktelser
Meeting form

Boka ett möte

Sending

SMART RETUR

Personal i Sverige

 

Svante Evertson

VD

+46737651205

svante@smartretur.se

 

Henrik Lundqvist

Driftansvarig

+46702915055

henrik@smartretur.se

 

Rosanna Hedström

Säljsassistent

+46723971020

rosanna@smartretur.se

 

Kim Jonsson

Transportkoordinator

+46728873025

kim@smartretur.se

Personal i Norge

 

Søren Eriksen

Adm.Direktør

+47 911 99 815

soren@smartretur.no

 

Daniel Østbye

Nordisk Salgssjef

+47 954 09 475

daniel@smartretur.no

 

Jan Erik Skovdahl

Økonomidirektør / CFO

+47 481 15 180

jes@smartretur.no

 

Per Ivar Vinju

Key Account Manager

+47 474 57 054

Per.ivar@smartretur.no

 

Tom Finnanger

Senior Logistikk Coordinator

+47 979 53 400

tom@smartretur.no

 

Bjørn Talseth

Leder Midt-Norge

+47 905 88 280

bjorn@smartretur.no

 

Bente Smerud

Autorisert regnskapsfører/ økonomikonsulent

+47 938 60 200

bs@smartretur.no

 

Pia Elisabeth Hansen

Økonomikonsulent

+47 936 91 093

peh@smartretur.no

 

Daniel Ekløf

Logistikkoordinator

+47 918 37 517

Daniel.eklof@smartretur.no

 

Steinar Jensen

Lagersjef

+47 916 18 627

steinar@smartretur.no

 

Carson Derek Bakke

Transportkoordinator

+47 928 03 636

carson@smartretur.no

 

Eddie Anozie

Lager

 

Twelde Kesete Haile

Lager

Nadia Talia

Økonomi- og IT-konsulent

+47 975 34 081

nadia@smartretur.no

Siv Romanich

IT- og Logistikkdirektør

+47 920 90 340

siv@smartretur.no

Personal i Danmark

 

Henrik Skøtt

Country Manager

+4540229788

henrik@smartretur.dk

 

Malou Stendevad

Key Account Manager

+4526279788

malou@smartretur.dk

 

Allan Johansen

Warehouse Manager

+45 28199351

allan@smartretur.dk

 

Josephine Faber

Ordrekontor

+4540284604

josephine@smartretur.dk

 

Mette Thulstrup Jessen

Administration

+45 26498574

mette@smartretur.dk

 

Kenny

Lager

 

Normunds

Lager

 

Rihards

Lager

 

Rudolfs

Lager

Styret

 

Søren Eriksen

Adm.Direktør

+47 911 99 815

soren@smartretur.no

Johannes Sundet

Styreformann

Martin Andresen

Eier / Styremedlem

 

Thomas Berntsen

Styremedlem